project1

Retro edukacja Retro zabawa

Caffeine Classic Games to seria darmowych produkcji opartych na sprawdzonych pomysłach z naszej (i Waszej ;) młodości. Pozwala starszym graczom ożywić wspomnienia, a młodym zapoznać się z historią gier wideo w unowocześnionej formie.

Obecnie seria dostępna jest na smartfony i tablety z systemami iOS oraz Android. Pierwszą produkcją jest BombAir, wzorowany na klasycznym tytule z ZX Spectrum. Kolejne gry są już w drodze, ale nic nie stoi na przeszkodzie, abyś Ty zaproponował nam swój ulubiony tytuł jako kolejną produkcję.

Nie czekaj, baw się doskonale i ożyw wspomnienia!


Bombair iOS / Android

Wspomnienia ze SPECTRUM Dostępna od początku klasyczna skórka, wzorowana na oryginalnej grze z ZX Spectrum. Ożyw wspomnienia lub zobacz na własne oczy, jak wyglądała rozgrywka w jednej z najbardziej miodnych gier wrzechczasów. To doskonałe miejsce, aby zacząć zabawę!
Te same zasady, twój styl Tryb klasyczny to dopiero początek! Wraz z postępami w grze odblokowujesz kolejne wariacje graficzne. Daj się zaskoczyć i pamiętaj, co miesiąc dodajemy nowe!POBIERZ TERAZ


project1
project1

Dane kontaktowe

Info

Caffeine Games należy do grupy kapitałowej DM Investments, do której należą także między innymi: Graffiti.ERP S.A, 2intellect.com S.A., Prolog sp. z o.o., EM Group sp. z o.o.